GENEL BİLGİLER

Tarih ve Yer :

4. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ortopedi ve Travmatoloji Günleri ( Olgu Temelli İnteraktif Eğitim Kursları ) 15 – 17 Aralık 2016 tarihlerinde, Wyndham Grand Özdilek İzmir’de gerçekleştirilecektir.

Kayıt ve Danışma Hizmetleri :

Kayıt ve danışma masaları toplantı süresince saat 08.00 – 20.00 arasında hizmet verecektir.

Davet Mektubu :

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Yaka Kartları :

Tüm katılımcıların toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında, poster alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürümesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Katılım Sertifikası :

Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası kongrenin son günü verilecektir.

Bildiri Gönderimi :

Bildiriler AbstractSender Online Bildiri Modülü (www.ftrortopedi.org) kullanılarak online olarak gönderilecektir. Özetler gönderildiği şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Posterler :

E-poster olarak sunulacaktır. Posterlerinizi 50cmx70cm ebadında PDF olarak hazırlanması gerekmektedir.

Türk Tabipleri Birliği Sürekli Eğitim Kredi Puanı :

Toplantı Türk Tabipleri Birliği (TTB) tarafından “Sürekli Tıp Eğitimi (STE)” kredi puanı ile kredilendirilecektir. TTB Kredilerinin geçerli olabilmesi için kongre kayıt masasına TC Kimlik numaranızı yazdırmanızı rica ederiz.

Stand ve Sergi Alanları :

Kongre süresince ilaç ve medikal firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Sunu Teslim & Kontrol Odası :

Sunumlarınız sırasında zorluk yaşamamanız için CD ve taşınabilir belleklerinizi Microsoft Office altında çalışan programlarda hazırlamanız ve yedeklerini yanınızda bulundurmanız gerekmektedir. Sunumunuzdan önce mutlaka CD ve taşınabilir belleklerinizi herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunu teslim / kontrol odasında kontrol etmeniz rica olunur. Tüm salonlarda dizüstü bilgisayar ve görüntüleme cihazları bulunacaktır. Sunumlar CD yada taşınabilir bellek ile teslim edilmelidir. Kişisel bilgisayarlardan sunum yapılmak istenildiği taktirde salon içinde bulunan teknik masaya bilgi verilmesi gerekmektedir. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sunumlarınızı oturum saatinizden en az 1 saat önce yayına hazırlaması için slayt odasına teslim etmeniz gerekmektedir.